Dobre strony internetu

Branżowy katalog stron

Regulamin katalogu

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron www pod adresem http://seo.superlink.pl

Oferta katalogu skierowana jest wyłącznie do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Dokonujący zgłoszenia do katalogu lub nabywający inne płatne usługi oświadcza, że jest przedstawicielem firmy lub sam prowadzi działalność gospodarczą. Zakup wszelkich usług przez Konsumentów w rozumieniu prawa jest zabroniony.

Do katalogu dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Nie są dodawane strony w budowie oraz strony nie działające lub posiadające odnośniki do nieistniejących podstron wewnętrznych (błąd 404). Odrzucane są również strony przekierowujące na inne domeny. Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do katalogu nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Należy w nim zamieścić nazwę firmy lub serwisu. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Opis musi być unikalny i musi być zgodny z zasadami pisowni języka polskiego. Opis powinien być pisany jako jeden lub kilka akapitów tekstu. Wypunktowania i gwiazdki w opisie mogą być przyczyną usunięcia wpisu. Nie powtarzaj fragmentów opisu - każdy opis zawierający powtórzenia jest odrzucany.

O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie jednocześnie prawo do poprawiania wpisów.

Usługa rozpatrzenia wpisu do katalogu jest płatna. Płatności można dokonać za pomocą systemu płatności. W tym celu konieczne jest wysłanie SMSa na wskazany w formularzu numer i o określonej treści. Alternatywnie można skorzystać z tańszej opcji - płatności przelewem. Cena SMSa i przelewu podana jest w formularzu. Propozycje stron rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Wysłanie płatnego SMSa nie gwarantuje zaakceptowania wpisu. Mikropłatności obsługuje serwis Homepay.pl. Regulamin usługi SMS Premium.

Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów.

Katalog seo.superlink.pl zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji związanych z funkcjonowaniem katalogu na podawane adresy e-mail.

Serwis seo.superlink.pl podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu.

Wpisy do katalogu dokonywane są bezterminowo.

Z katalogu usuwane są strony:

  1. - które nie istnieją,
  2. - kierujące do domen wystawionych na sprzedaż,
  3. - przekierowujące kodem 301 lub 302 do innych domen,
  4. - których opis nie odzwierciedla aktualnej zawartości strony (głównie przejęte i wykorzystywane jako precle i katalogi).

Reklamacje należy zgłaszać e-mailowo na adres katalog@exeactiv.098.pl. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni.

Wizyty robotów | Google 41 | Yahoo! 2